Apie mus

Pačioje Druskininkų širdyje, kurorto centre, apsuptas lietuviškų pušų - įsikūręs klasikinio stiliaus viešbutis REGINA***.

Jūsų laukia ypatingas poilsis ramioje ir jaukioje aplinkoje, šviesūs kambariai su viešbutyje tapytais dailininkų paveikslais, vonios kambariai su būtiniausia įranga ir higienos priemonėmis.
Erdvus holas, jaukumu spinduliuojantis židinys, užburiantis vaizdas į privatų vėjo kedenamų pušų parką, kaštonų ir liepų alėją, suteiks Jums šiltų spalvų ir malonumo.
Pamąstymams ir poilsiui lauke po pušimis Jūsų laukia hamakai. Viešbučio vidinis kiemelis - jaukiems pasisėdėjimams ar knygos skaitymui.
Sveikos gyvensenos treneris G. Grigelis patars, pakonsultuos bei atliks kūno masažus pagal kiekvieno individualius poreikius.

Viešbučio restorane – bare ar jaukioje lauko terasoje galėsite pasimėgauti kokybišku ir gardžiu maistu bei taure vyno, kurią galėsite išsirinkti iš plataus ir kruopščiai profesionalaus someljė atrinkto asortimento. Restoranas ir virtuvė atitinka aukščiausius higienos ir kokybės reikalavimus (5 puodelių įvertinimas 2020 metais.).

Viešbutis „REGINA“ Druskininkai – puiki vieta švęsti gimtadienius, krikštynas ar vestuves, mes pasirūpinsime išskirtiniu Jūsų šventės organizavimu, ypatingai skaniu maistu ir gėrimais.

Jei norite surengti darbuotojų mokymus, ar organizuoti įmonės renginį, atvykite pas mus. Viskas Jūsų patogumui ir vienoje vietoje - konferencijų salė su reikiama įranga, kavos pertraukėlės, pilnas maitinimas pagal pageidaujamą meniu.

  •  Vakaro pasivaikščiojimams - kviečia šalia esanti pėsčiųjų alėja.
  • Atsipalaidavimui ir vandens pramogoms – už kelių minučių kelio esantis Druskininkų AQUA parkas ir Druskininkų gydykla.
  • Skrydžiui per Nemuną - iš kiemo matomas lynų keltuvas, nukeliantis į visus metus veikiančią sniego ir slidinėjimo pramogų „Snow areną“.


Jūsų komfortu pasirūpins mūsų paslaugi komanda.
Laukiame atvykstant!

Susisiekite
Vardas
Tel. nr.
El. paštas
Klausimas

Kambarių rezervacija ir platesnė informacija
Viešbučio “Regina” kontaktai:
T. Kosciuškos 3, Druskininkai, Lietuva
Mob.: +370 656 74077
El.p.: info@regina.lt
www.regina.lt

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai el.p.tarnyba@vvtat.lt, www.vvtat.lt.

Prenumeruokite naujienas

Gaukite geriausius pasiūlymus pirmi!

Prisijungti

paslaugos

  • Konferencijų salės nuoma;
  • Ekskursijų užsakymas - galima užsakyti pasiplaukiojimą laivu iki Liškiavos;
  • Pasitikimas oro uoste - "transferis" - galime suteikti transfero paslaugas iš/į Vilniaus ir Kauno oro uostų;
  • Bevielis internetas visoje viešbučio teritorijoje;
  • Automobilių stovėjimo aikštelė (vietų kiekis ribotas);
  • Sveikatingumo ir gydymo paslaugos Druskininkų miesto gydykloje;
  • Aktyvus poilsis "UNO nuotykių parke";
© Reginos viešbutis, Visos teisės saugomos.
2014 UAB Jovirta.
Dizainas: gorila